Hakkımızda

Horose’nin hikayesi üniversite yıllarında hayalini kurduklarını markayı hayata geçiren iki genç girişimciyle başlamıştır. İlk günkü tasarımlarında bir değer ortaya çıkarma vizyonunu bugün tüm Horose ekibine de benimsetmeyi amaç bilmişlerdir.

“Her şey bitmek bilmeyen enerjimiz ve dur durak bilmeyen hayallerimizle başladı.” diyerek bu satırları yazan ben, kurucu ortak, geçirdiğimiz maceraları buraya dökemeyeceğimizi bildiğimiz için siz değerli okurumuzu bir çay molasına davet ediyoruz.

2018’de hayalleri kurduğumuz 2021 sonlarında e-ticaret ve dijitalde ticari faaliyetlerine başladığımız Horose’de bugün genç ve dinamik ekibimizle adım adım hedeflerimize yürüyoruz. Bu arada hizmetlerimizi ihraç ederek çalışmalarımızı yurtdışına taşımak bizi en heyecanlandıran hedeflerimizden sadece biri. Şu an bir ayağımızında Londra’da olduğunu ve heyecandan yerimizde duramadığımızı söylemek isteriz 🙂

Hata yapmadan öğrenemeyeceğimizi, araştırmadan gelişemeyeceğimizi ve hayal kurmadan kreatif işler çıkaramayacağımızı bilerek devam eden ve her zaman daha iyiyi zorlayan bir ekiple markaların değerine daha da değer katmaya geliyoruz.

Biz hazırız! Ya sen?

hakkimizda-new
Ekibimizle Tanışın

Kreatif Ekibimiz

Talha-Co-Founder

Talha

Kurucu Ortak
Furkan-Co-Founder

Furkan

Kurucu Ortak
Seyhan-Graphic-Designer

Seyhan

Grafik Tasarımcı
figen-bayram

Kübra

Grafik Tasarımcı
Figen-Content-Writer

Figen

İçerik Üreticisi