Neler Yapıyoruz

1

Grafik Tasarım

Tasarım sosyal medyanın bel kemiğidir. Her tasarımın arkasında bir hikaye oluşturmaya çalışıyor, hedef kitlenizi harekete geçirecek tasarımlar yapıyoruz. Tasarımlarınızı dikkatli bir şekilde tasarlıyor olsak bile bi’ müşterimizin "ya şurayı da değiştirsek iyi mi olur" dediği revizeleri de gülümseyerek karşılıyoruz. Yaptığımız tasarımlara göz atmak için buraya tıklayabilirsin.

2

İçerik Yönetimi

Başarılı içerik, hedef kitleye hitap eden, doğru ve ilginç bilgiler içermelidir. Markanızı ince eleyip sık dokuduktan sonra roket hızıyla giden gündeme, ışık hızıyla sıradışı içerikler üreterek sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetiyoruz.  Detaylı rakip analizi yaparak markanızın farkını ortaya koyuyoruz. Kaliteli içerikler çıkartıp kalıcı izler bırakıyoruz.

3

PR Marketing

PR marketing çalışması, iyi olduğumuz alanlardan sadece bir tanesi. İşin piri ve PR’ı biziz derken şaka yapmıyorduk. PR (halk ilişkileri) pazarlama, bir şirketin pozitif imajını kurma ve sürdürme odaklı bir stratejidir. Hedef, markanın olumlu algısını oluşturmak ve markaya sempati kazandırmaktır. Büyük efor sarf ettiğimiz bu pazarlama türünde hedef kitlemiz dışındaki insanlara da markanızı tanıtmayı amaçlıyoruz. PR Marketing çalışmalarımızı Youtube adresimizden bulabilirsin.

4

Dijital Pazarlama

'Instagramdan reklam çıkıyorum ben yeter ya' demeyin… Dijital pazarlama alanında uygun hedef kitle ve metrikler çok önemli. Gelişmiş Pazarlama stratejilerimiz ile Dijital kanalları kullanarak, potansiyel müşterilere ulaşıp satış hacminizi artırıyoruz. Sosyal medya pazarlaması, GoogleAds, SEO, mobil pazarlama, içerik pazarlaması gibi yapacağımız dijital pazarlama çalışmaları ile markanızın farkını ortaya koyuyoruz. Bu çalışmaları rapor ile yorumlayarak sürdürülebilirlik vaat ediyoruz. Kurucu ortağımız Furkan Bey dijital pazarlamanın vücut bulmuş hali… Instagram adresimize buraya tıklayarak ulaşabilirsin.